Каталог

Жіноча вишиванка

Жіноча вишиванкаЖіноча вишиванка знов повертається в моду. Це не лише звичайний предмет одягу, а національне вбрання, яке символізує всю духовність та самобутність українського народу. Посилений інтерес до української національної вишиванки почав проявлятись декілька років тому. Провідні дизайнери світу досить часто використовували в своїх колекціях український етнічний мотив, і робили особливий акцент на абсолютно унікальній та яскравій манері вишивання, де спостерігалось не лише розмаїття візерунків, але й буйство кольорів. Вони створювали неповторні костюми, які були щедро прикрашені неповторною вишивкою, камінням, а на шиях дівчат красувались традиційні червоні намиста.

Жіноча вишиванка, як і сама вишиванка в цілому, уходить корінням в далеке минуле, коли наші предки щиро вірували та поклонялись різноманітним силам природи, що і було помітно серед побуту, культури, мистецтва, а також і в манері виготовлення одягу. Наші пращури намагались відобразити орнаментами та візерунками всю неймовірну та барвисту красу української землі, щедрої природи, безмежних ланів, щирих, талановитих людей тощо. Саме кольори і різноманітні геометричні та орнаментальні фігури і були відображенням всього вище переліченого. Кожен фрагмент малюнку мав власне символічне значення, яке могло впливати на життя людини.

Вишиванка не буда звичайним предметом одягу. Її вдягали як в повсякденному житті, так і під час свят. Було чітке розподілення вишиванок відносно подій. Жіночі вишиванки виготовлялись окремо до таких свят як заручини, весілля, хрестини, та до релігійних свят Різдва та Пасхи. Це був особливий різновид вишиванок, які не лише відрізнялись красотою та багатством кольорів, але й виготовлялись по особливим правилам із дотриманням всіх технік. Це відноситься до підбору кольорів, символічному значенню всіх візерунків, а також їх грамотному розташуванні.

Нині жіноча вишиванка втратила своє першочергове значення, і не є являється щоденним предметом одягу. Як правило, сьогодні вишиванка вважається більш нарядним та урочистим одягом, з нагоди певних подій різного значення. Це може бути сімейне свято весілля, або ж будь-який інший захід присвячений національним, корпоративним святкуванням. Жіноча вишиванка, виконана в національному стилі, з яскравою та незвичайною вишивкою чудово пасуватиме до спідниці або ж до брюк. Таким чином, вишиванку можна комбінувати з будь-яким предметом гардеробу.

Ми працюємо лише з якісним натуральним матеріалом, вся робота виконується на сучасному високотехнологічному обладнанні кваліфікованими спеціалістами. Машинна вишивка чітко та детально відображає навіть найбільш тонкі та делікатні фрагменти візерунків. Наносимо до 12 кольорів одночасно. Вартість кожної вишиванки розраховується в індивідуальному порядку, в залежності від матеріалу, а також кількості нанесених стібків. Ми можемо виготовити абсолютно унікальну вишиванку, виконану у відповідності з Вашими побажаннями, або ж Ви можете принести примірник-дизайн, який ви б хтіли реалізувати, і наші фахівці виконають будь-яке замовлення, незалежно від рівня складності. Наші дизайнери розроблять для Вас абсолютно креативний і оригінальний проект вишиванки, яка обов’язково стане головною прикрасою будь-якої події. Висока якість роботи, найбільш вигідні ціни та швидкі терміни виконання робіт.

Купити жіночу вишиванку Ви можете в нашому інтернет-магазині.