Каталог

Жіночі вишиванки

Сортування:
Жіноча вишиванка VW-1
Код: VW-1
400 грн.
Замовити
Жіноча вишиванка VW-2
Код: VW-2
500 грн.
Замовити
Жіноча вишиванка VW-3
Код: VW-3
560 грн.
Замовити
Жіноча вишиванка VW-4
Код: VW-4
950 грн.
Замовити
Жіноча вишиванка VW-5
Код: VW-5
980 грн.
Замовити
Жіноча вишиванка VW-6
Код: VW-6
850 грн.
Замовити
Жіноча вишиванка VW-7
Код: VW-7
950 грн.
Замовити
Жіноча вишиванка VW-8
Код: VW-8
800 грн.
Замовити
Жіноча вишиванка VW-9
Код: VW-9
800 грн.
Замовити
Жіноча вишиванка VW-10
Код: VW-10
620 грн.
Замовити
Жіноча вишиванка VW-11
Код: VW-11
750 грн.
Замовити
Жіноча вишиванка VW-12
Код: VW-12
700 грн.
Замовити
Сторінка: 1 з 12 (всього: 133 од.)

Якщо Ви вирішили купити жіночу вишиванку в інтернет-магазині за доступною ціною, наш інтернет-магазин - це ідеальне місце, для гарної покупки. У нас Ви можете вибрати і купити недорого жіночі вишиванки різного фасону і стилю від традиційних до ексклюзивних вишиванок. У каталозі представлено безліч моделей, які задовольнять смак кожного покупця.

Представлені основні підгрупи вишиванок, які відрізняються: кроєм рукава, видом сполучення плечових вставок, формою комірця, за способом застібання і розміром.

Виключно вся продукція представлена на нашому сайті українського виробництва. Продукція вже не перший рік займає лідируючі місця в Україні. Ми пропонуємо індивідуальний підхід до кожного клієнта, гнучку систему знижок і прийнятні ціни.

Жіночі вишиванки - це завжди унікальний і красивий традиційний одяг, який завжди в моді. Адже українська вишита сорочка - оригінальний і яскравий атрибут нашої культури. Вишиванка створює елегантний, індивідуальний і стильний образ, який зробить кожну жінку неповторною. Також даний наряд несе в собі велику культурно-історичну цінність. У кожному стіжку передається сила, мудрість і давні традиції українського народу. Кожен орнамент має своє сакральне значення і використовується як сильний оберіг для людини.

На сьогоднішній день кожна жінка може вибрати собі вишиванку за смаком. Бізнес-леді можуть вибрати класичні вишиванки, заміжні жінки, вишиті сорочки та сукні, де присутні рослинні орнаменти. Наречені білосніжні сукні вишиті білими нитками.