Каталог

Чоловічі вишиванки

Сортування:
Чоловіча вишиванка VM-1
Код: VM-1
950 грн.
Замовити
Чоловіча вишиванка VM-2
Код: VM-2
850 грн.
Замовити
Чоловіча вишиванка VM-3
Код: VM-3
900 грн.
Замовити
Чоловіча вишиванка VM-4
Код: VM-4
800 грн.
Замовити
Чоловіча вишиванка VM-5
Код: VM-5
750 грн.
Замовити
Чоловіча вишиванка VM-6
Код: VM-6
850 грн.
Замовити
Чоловіча вишиванка VM-7
Код: VM-7
880 грн.
Замовити
Чоловіча вишиванка VM-8
Код: VM-8
900 грн.
Замовити
Чоловіча вишиванка VM-9
Код: VM-9
870 грн.
Замовити
Чоловіча вишиванка VM-10
Код: VM-10
780 грн.
Замовити
Чоловіча вишиванка VM-11
Код: VM-11
780 грн.
Замовити
Чоловіча вишиванка VM-12
Код: VM-12
780 грн.
Замовити
Сторінка: 1 з 7 (всього: 73 од.)

Шукаєте, де можна купити чоловічі вишиванки в інтернет-магазині? Ми пропонує купити чоловічі вишиванки за найвигіднішою ціною в нашому інтернет-магазині. Якісні вишиванки, які виконані нашими досвідченими фахівцями додадуть індивідуальності кожному чоловікові.

На нашому сайті представлена велика кількість чоловічих вишиванок на будь-який смак. Запропоновані моделі сорочок виготовляються виключно з високоякісних матеріалів. Також Ви зможете замовити і купити чоловічу вишиванку за індивідуальним розміром і оригінальному дизайну.

Споконвіку традиційна чоловіча вишиванка була сильним оберегом, символом козацького духу, а також сили. Чоловічі вишиванки відображають в собі історію, красу і відвагу українського народу. Барвисті орнаменти, які присутні в національній сорочці, є одним з багатьох видів народної творчості вкладеного в яскраву вишивку.

Чоловіча вишиванка на сьогоднішній день - це традиційний musthave, улюблена річ в кожному гардеробі свідомого українця. Не важливо, який стиль Ви любите і надаєте перевагу, Ваш рід діяльності і вік. Купити чоловічу вишиванку можуть з радістю і студент, співак, бізнесмен, пенсіонер. І при всьому цьому не так важливо одягати вишиванку з нагоди особливого свята або заходу.