Каталог

Дитячі вишиванки

Сортування:
Дитяча вишиванка VD-1
Код: VD-1
400 грн.
Замовити
Дитяча вишиванка VD-2
Код: VD-2
450 грн.
Замовити
Дитяча вишиванка VD-3
Код: VD-3
350 грн.
Замовити
Дитяча вишиванка VD-4
Код: VD-4
350 грн.
Замовити
Дитяча вишиванка VD-5
Код: VD-5
250 грн.
Замовити
Дитяча вишиванка VD-6
Код: VD-6
250 грн.
Замовити
Дитяча вишиванка VD-7
Код: VD-7
300 грн.
Замовити
Дитяча вишиванка VD-8
Код: VD-8
225 грн.
Замовити
Дитяча вишиванка VD-9
Код: VD-9
300 грн.
Замовити
Дитяча вишиванка VD-10
Код: VD-10
350 грн.
Замовити
Дитяча вишиванка VD-11
Код: VD-11
350 грн.
Замовити
Дитяча вишиванка VD-12
Код: VD-12
300 грн.
Замовити
Сторінка: 1 з 4 (всього: 38 од.)

Купити дитячі вишиванки в інтернет-магазині Ви зможете на нашому сайті.

Наш інтернет-магазин вишиванок пропонує великий вибір якісних вишиванок в традиційному стилі з натуральних тканин. У нашому інтернет-магазині Ви зможете купити дитячі вишиванки за доступною ціною. Дитячі вишиванки, які виготовлені нашими майстрами обов'язково підійдуть маленьким дітям від немовлят до підліткових років. Також ми можемо виготовити ексклюзивну вишиванки за індивідуальним замовленням в найкоротші строки, враховуючи всі Ваші прохання і побажання.

Завдяки сучасному обладнанню, можливо, наносити на виріб до 12 різноманітних кольорів. Виконуються роботи найвищої складності за рахунок точної передачі всіх елементів.

Купити недорого дитячі вишиванки в інтернет-магазині Ви можете, зателефонувавши за телефонами, які вказані на нашому сайті. Традиційно вишиту дитячу сорочку прикрашали орнаментом-змійкою на грудях, горловині та на зап'ястях.

Вишиванки для дівчаток відрізнялися від сорочок для хлопчиків. На сорочках для дівчаток зображувалися квіткові орнаменти - волошки, червоні троянди, ніжні ромашки, незабудки. Рослинні орнаменти символізували чистоту, нескінченне сонячний рух і гармонію. Вишиванки для хлопчиків завжди були більш стриманими і прикрашалися геометричними орнаментами.

Найважливіше у виготовленні дитячої вишиванки - це не тільки орнаменти і колйорова гамма, а й тканина. Для дітей використовується натуральна тканина, так як полотно несе енергетику рослин, з яких воно було виготовлено.

Звичай носити традиційний вишиванку зберігся до сьогоднішнього часу. Завдяки сучасним технологіям, стало можливо, виготовляти вишиванки різноманітних моделей використовуючи при цьому традиційні орнаменти.

Ми гарантуємо, що Ваші маленькі модники завжди будуть виглядати чудово!