Каталог

Жіночі блузи

Жіночі блузи, а саме традиційні українські вишиванки на замовлення пропонує фірма «Мед». З прадавніх часів вишиванка вважалась одним з основним предметів одягу, як для жінок, чоловіків так і дітей. Вишиті сорочки, а саме їх виготовлення виокремилось в розділ прикладного мистецтва та стало окремою наукою, яку починали вивчати з раннього дитинства. Дівчата вивчали мистецтво вишивання, його методику та техніку, значення візерунків та орнаментів, їх гармонічне поєднання та перенесення на полотно.

Оригінальний, автентичний продукт у вигляді жіночої блузи виготовлявся виключно з натурального матеріалу, а саме льону. Подібний матеріал ідеально підходив як для вишивання,так і був приємним для тіла. Наступним важливим етапом був вибір візерунку, який повинен був відповідати події. Якщо мова йшла про звичайну буденну вишиванку, кольорова гама могла складатись з 2 кольорів, традиційних червоного і чорного, якщо ж необхідно було підготовити вишиванку до світлого свята Пасхи, Різдва або ж весільну вишиванку, використовували як правило орнаментальні візерунки, де переважно зображали неймовірні квіти та фантастичних птахів, і кожний художній елемент мав символічне значення, позначаючи щастя, злагоду та процвітання.

Жіночі блузи – не просто предмет одягу, це окрема, важлива деталь гардеробу, один з тих елементів, який не лише прикрашає, але й може дещо розповісти про дівчину. Кожен окремий символ, або ж візерунок, загальна кольорова гама – все це безпосередньо характеризує людину, її власні вподобання та світогляд. Сьогодні кожен бажаючий може розробити та створити саме той варіант одягу, який йому найбільше до вподоби. Фірма «Мед» пропонує виготовлення традиційних українських вишиванок на замовлення. Наші спеціалісти запропонують Вам численні варіанти з різноманітними візерунками та орнаментами. Переглянувши наше Портфоліо ви також можете обрати ту модель, яка найбільше до вподоби.

При індивідуальному замовленні вишиванки, ви обираєте кольорову гамму, розміщення малюнків та загальний дизайн моделі. Наше виробництво працює на сучасному високотехнологічному обладнанні, котре дозволяє виготовляти найбільш складні моделі та дизайни. Пропонуємо нанесення машинної вишивки на вироби, до 12 кольорів одночасно. вишивка може виконуватись в різноманітних оригінальних варіаціях: Це може бути традиційна решетилівська вишивка білим по білому (вишивка біллю) – це старовинна Полтавська методика, проте вона й досі є найбільш оригінальною та привабливою. У цій та інших вишивках можливо використовувати всілякі шви та техніки: гладь і мережка. При комбінуванні пастельних тонів, створиться неповторна гра тіні та світла. Обирати кольори вшивки ви можете власноруч, орієнтуючись на тематику заходу або події. Проте не слід забувати та обов’язково пам’ятати про те, що від самого початку виникнення української вишиванки, кожний візерунок та художній елемент, зображений на виробі мав символічне значення, оскільки вишита сорочка була оберегом людини, яка захищала її від хвороб, заздрощів та надавала сил.

Жіночі блузи – традиційні українські вишиванки від виробника. Можливість нанесення індивідуального візерунку, найбільш привабливі ціни та оперативні терміни виконання замовлення.