Каталог

Вишивка на тканині

Вишивка на тканині є актуальним та популярним способом нанесення зображень та різноманітних логотипів на предмети одягу. Здавна, вишивання є одним з найбільш улюблених та поширених способів оздоблення та декорування одягу, різноманітних предметів інтер’єру тощо. Представляючи один з класичних видів народного мистецтва, вишивка розкриває все творче багатство українського народу. Вишивка була присутня у кожній хаті, кожна дівчина з раннього дитинства навчалась ремеслу вишивання, виготовляючи предмети побуту та одягу, як для своєї родини, так і готувала своє власне придане. Унікальне етнічне мистецтво несе в собі багатовікову, неперевершену історію та культуру України. Існують численні техніки та методики вишивання на тканині, які нараховують сотні візерунків та орнаментів різних характерів. Вишита сорочка завжди вважалась оберегом людини, яка захищала від недуг та нечистих сил, до того ж, всі предмети одягу виготовляли з натуральних тканин, наприклад, вишиванки робили з льону.

Сьогодні вишивку використовують не лише для декорування вишиванок та різних предметів одягу, але й для художнього оздоблення та прикрашання різних сувенірних виробів, предметів побутового вжитку, таких як скатерті,серветки, фіранки тощо. Сучасні технології та обладнання дозволяють виконувати широкий спектр послуг із нанесення різноманітних зображень та надписів на будь-які тканини.

Фірма «Мед» протягом багатьох років надає послуги із нанесення логотипів, фірмових символік та зображень на предмети одягу та чисельні текстильні вироби. Швейний цех працює на базі фірмового обладнання, яке дозволяє наносити до 12 кольорів одночасно, та виконує візерунки і надписи різних рівнів складності. Приймаємо замовлення на розробку індивідуальних оригінал-макетів проектів, починаючи від логотипів та фірмових символік, і закінчуючи яскравими візерунками на вишиванки та рушники.

Наносимо вишивку на:

  • Спецодяг (мед форми, фабричні тощо)
  • Уніформи
  • Декоративні предмети інтер’єру (скатерті, серветки, фіранки тощо)
  • Халати, постіль
  • Рушники, вишиванки
  • Традиційний одяг
  • Костюмний одяг
  • Рекламно-сувенірну продукцію (футболки, бейсболки)
  • Настільні флажки, шеврони, вимпели

Приймаємо замовлення по нанесенню зображень за індивідуальними проектами. Звертайтесь до наших менеджерів, які нададуть вам всю необхідну інформацію.