Каталог

Вишивка логотипів

Історія вишивки сягає своїм корінням глибоко в історію, коли її виконували вручну, використовуючи тільки натуральні тканини та лише натуральні нитки. Кожен вишитий виріб ставав справжнім витвором мистецтва, а на його виготовлення йшли тижні, місяці, а іноді й роки. Такі роботи дуже цінуються на ринку, однак ціна на них висока. Вишивка логотипів на одязі таким способом була б занадто дорогою та займала б довгий час.

З розвитком техніки у швейне виробництво прийшли машини, які наносять вишивку на тканину не гірше, ніж рукодільні майстрині. Ці машини збільшили продуктивність швейного виробництва та здешевили вироби. Наша компанія пропонує такі послуги по нанесенню малюнків на вироби методом вишивки:

  • Розробка малюнку у відповідності до технічних вимог технології;
  • Вишивка логотипів на одязі;
  • Нанесення логотипів на бейсболки;
  • Нанесення логотипів на сумки з тканини;
  • Вишивка шевронів;
  • Вишивка гербів на прапорах та багато іншого.

Наша компанія протягом багатьох років представлена на ринку швейної продукції, за які зарекомендувала себе як виробник якісної продукції. Ми пропонуємо вам скористатися послугами нашої компанії з нанесення зображень на вироби з тканини. Ми виготовимо для вас будь-які вироби з вишивкою, яка буде нанесена на будь-яку деталь вашого одягу.

Вишивка логотипів актуальна завжди, так як усі пристойні фірми та компанії воліють одягнути співробітників у форму з фірмовими знаками. Крім цього, вишиті шеврони використовуються в багатьох навчальних закладах, також ми можемо виготовити погони, різноманітні нашивки.

Замовити виготовлення вишитих виробів можна попередньо за телефонами, які вказані на сайті. Клієнт може переслати нам малюнок в електронному вигляді, а наші фахівці розрахують вартість нанесення разом з вартістю обробки. Вартість нанесення малюнків методом вишивки розраховує за кількістю стібків (за кожні 1000 стібків). При цьому слід враховувати особливості технології, що дозволяє наносити малюнок, який містить не більше 12 кольорів. За допомогою спеціальної програми наші фахівці адаптують малюнки та формують викрійку, зрозумілу для машини. Залежно від величини партії, буде змінюватися вартість товару. Ми пропонуємо гнучку систему знижок для оптових покупців.