Каталог

Вишиванка для дівчинки

Вишиванка для дівчинкиУ старовину на Русі, за допомогою голки і нитки, наші предки перетворювали звичайну тканину в таємничий світ знаків та символів, створюючи для себе найпотужніший оберіг, який сьогодні ми із гордістю називаємо – вишиванка. Ніщо так не говорить про самобутність української культури і неповторності української краси, як вишита сорочка в традиційному стилі. Орнаменти української вишивки глибоко пов'язані зі стародавніми обрядами та звичаями нашого народу, завдяки чому національні вишиванки придбали міцну захисну силу.

У нинішній світовій моді українська вишита сорочка займає почесне місце – сьогодні у вишиванках ходять практично всі: від політиків до маленьких дітей. Сучасні батьки одягають дітей в традиційні сорочки із обереговою вишивкою для того, щоб захистити своїх малюків від різного негативного впливу оточуючих. Крім того, вишиванки пробуджують у дітей патріотичні почуття і любов до національних традицій. Вишиванки для дітей виготовляються із урахуванням особливих вимог. В першу чергу це стосується тканини, з якої виробляються вишиті сорочки, а також елементів їх декору. Наприклад, орнаменти із весільного традиційного одягу не можуть бути присутніми на дитячій вишиванці. До того ж візерунки, нанесені на вишиванку для дівчинки, значно відрізняються від зображень на вишитій сорочці для хлопчиків.

Вишиванка для дівчинки виражає дівочу чарівність, красу і ніжність. Як правило, на таких сорочках вишивали квіткові орнаменти – барвисті волошки, незабудки та ромашки. Зображені візерунки з трояндами позначали нескінченний сонячний рух, а мак являвся символом роду. Багряні гілочки калини, вишиті червоно-чорними нитками, відображали незламний дух нашого народу. Квітка лілії на вишиванці – це невинність і чистота, в ній закладено народження, розвиток та безперервність життя. Крім квіткової символіки, вагоме значення мали й геометричні орнаменти, які також використовували на вишиванці для дівчаток. Наприклад, зірки, розкидані по рукавах, символізували знак небесного вогню, а хрести – знак закритості і відрази зла. У подібному традиційному одязі кожна маленька леді буде виглядати сучасно та бездоганно.

Купити вишиванку для дівчинки Ви можете в нашому інтернет-магазині.