Каталог

Українська вишиванка

Українська вишиванка – це культурне надбання українського народу. Виникнення вишиванки сягає своїм корінням в глибоку старовину. Український народ, вишиваючи на одязі, прагнув до самовираження. Вишита сорочка несе в собі певну інформацію та енергетику – візерунки вишивок виражаються в значках, які приховують в собі таємничий зміст (любов, відвага, удача і т. п.), адже не даремно українська вишиванка вважається оберегом людини. Національна українська вишиванка являється символом української культури, що зберігає в собі гордість, історію та багатство культури наших предків.

Сьогодні українська вишиванка на піку своєї популярності. Найвідоміші кутюр'є світу «поклоняються» вишивці використовуючи національні тенденції в своїх моделях. Українська вишиванка в сучасній інтерпретації підтверджує унікальність стилю мистецтва вишивання і доводить особливості української культури. Мода на вишиванки ніколи не пройде. В наш час дуже часто на вулицях міста можна зустріти юнаків і чоловіків, дівчат і жінок в сучасних вишиванках. Українська вишиванка – це символ здоров'я, краси, родової пам'яті, щастя і любові. Вишита сорочка захищає душу людини, притягаючи до себе позитивну енергетику. Особливо сильною вважається вишиванка, вишита червоними нитками, яка являється кращим оберегом, звідси і пішла в народі приказка: «народитися в сорочці» – тобто бути щасливим.

Наша фірма пропонує послуги пошиття ексклюзивної української вишиванки на замовлення (жіночої, чоловічої та дитячої). Завдяки сучасному автоматизованому обладнанню, вишивка та візерунки легко і м'яко наноситься на виріб. Наші дизайнери розроблять для Вас оригінальний макет-проект, враховуючи всі Ваші побажання та вимоги. В роботі використовуємо натуральний матеріал – льон. Пропонуємо широкий асортимент якісної вишивки, наносимо до 12 кольорів одночасно. З питань замовлення української вишиванки, звертайтеся до наших менеджерів, за номерами телефонів, вказаними на сайті.

Співпраця з нами – це якість і досягнення бажаного результату за найвигіднішими цінами.