Каталог

Стильні вишиванки

Стильні вишиванки – це модний і престижний елемент вбрання на різні фестивалі, ярмарки та урочистості. Любителі українського народного стилю можуть носити вишиванку в будь-який робочий день. У теплу пору року, вишиванки являються ідеальними предметами гардероба. Натуральна тканина приємна для тіла, оригінальний, легкий крій дозволяє людині почувати себе впевнено і комфортно, до того ж сучасна мода дозволяє поєднувати вишиванки з джинсами.

Сьогодні все частіше можна побачити молодь, політиків, моделей, рок-зірок у різних сучасних варіаціях вишиванки, у вишитих сорочках або платтях з вишивкою. Українська вишиванка, останнім часом, все більше і більше з'являється на вулицях, подіумах, у весільних салонах і т. д. Мода на вишиті речі ніколи не пропадає – вишиванка завжди була популярною і впізнаваною далеко за межами України. Вишиванка – це класика української світової моди, яка славиться своєю якістю та вишуканістю.

З кожним днем ​​вишиванка набуває все новий і більш сучасний вигляд. У будь-якій сучасній вишиванці, як і раніше використовуються традиційні візерунки, із зашифрованим змістом. Українська вишивка має унікальну властивість – захищати людину від хвороб і нечистої сили. Традиційна вишивка несе в собі глибинні секрети українського народу, який зашифрував у кожному символі і орнаменті особливе магічне значення. В її візерунках зашифрована символіка здоров'я, благополуччя, любові, довголіття, сімейного щастя і краси. Вишиванки володіють могутньою силою енергії, яка заряджає людину позитивною енергетикою та гарним настроєм.

Ми пропонуємо Вам послуги виготовлення сучасних українських вишиванок на замовлення. Пропонуємо стильні вишиванки різної варіації: білі вишиванки, чорні вишиванки, чоловічі, жіночі та дитячі.

Стильні вишиванки нашого виробництва відрізняються якістю та оригінальністю – вишивані сорочки багаті насиченими колірними композиціями, яскравими і колоритними орнаментами. Сучасне обладнання дозволяє чітко наносити найскладніші візерунки, до 12 кольорів одночасно. Українські вишиванки являються невід'ємною частиною нашого народу, її раціональним зерном і відображенням. Вишиті сорочки – це символом національної гордості, який служить не тільки елементом гардеробу, але й талісманом кожного українця.