Каталог

Машинна вишивка

Машинна вишивка якісний спосіб перенесення малюнків на численні предмети одягу та аксесуари. Сьогодні, досить популярною послугою є нанесення логотипів, фірмових символік та різноманітних зображень на текстильну продукцію. Така послуга є актуальною для проведення різноманітних рекламних та промо-акцій, семінарів та презентацій. Машинна вишивка характеризується якісним та естетичним нанесенням малюнків, зображень та надписів на різний текстиль. У порівнянні з іншими методами перенесення зображень, технологія вишивки характеризується стійкістю та довговічністю зображень, навіть після багаторазового прання.

Сучасне вишивальне виробництво характеризується надзвичайно широким спектром послуг, яке значно розширилось за рахунок новітнього обладнання. Використовуючи подібне обладнання, можливо виконувати нанесення малюнків різного рівня складності, починаючи від логотипів та фірмових символік і закінчуючи традиційними Етно орнаментами та візерунками.

Сьогодні машинна вишивка знайшла широкого застосування в багатьох сферах. Так, наприклад, досить часто дану послугу використовують з метою декоративного оформлення текстилю, для його прикрашання. Будь-якому виробу можливо надати більш оригінального вигляду, застосувавши вишивку. Досить актуальним стало застосування вишивки з метою реклами. Нашивки різноманітних фірмових символік та логотипів на футболках, бейсболках та багатьох інших виробах, несуть інформацію про компанію виробника, або будь-яку іншу організацію. Подібні вироби є оригінальними та унікальними сувенірними подарунками, які можна презентувати під час проведення семінарів, презентацій та виставок.

Швейний відділ нашої фірми працює на базі сучасного, якісного обладнання японського виробництва. Обладнання гарантує надзвичайно точне та якісне виконання вишивки, на різноманітних текстильних поверхнях, включаючи шкіру. При вишиванні наносимо до 12 кольорів одночасно.

Приймаємо замовлення на нанесення візерунків, орнаментів та фірмових логотипів на будь-які предмети одягу. Виконуємо замовлення, як на власному текстилі (льон, панацея, габардин), так і на матеріалі клієнта. Пропонуємо також послуги дизайнера, який розробить для вас індивідуальний оригінал-макет проекту, у відповідності з усіма вашими вимогами та побажаннями.

Машинна вишивка наноситься двома способами: гладдю та хрестиком, що в свою чергу дозволяє виконувати широкий спектр послуг нанесення вишивки на різноманітні предмети одягу, серед яких:

  • Рекламно-сувенірні футболки та бейсболки
  • Уніформу, спецодяг (для медпрацівників, магазинів, фабрик)
  • Традиційні українські вишиванки
  • Традиційні обрядові українські рушники
  • Концертні, святкові костюми, вбрання
  • Предмети інтер’єра (штори, скатерті, серветки, рушники)
  • Настільні флажки, шеврони, вимпели