Каталог

Купити вишиванку

купити вишиванкуКупити вишиванку за помірними цінами та високої якості пошиття Ви можете в нашому інтернет-магазині. В нас ви також маєте можливість придбати вишиванки з оригінальною вишивкою. Подібна річ стане в нагоді у якості подарунку близьким, рідним або ж просто друзям. Останнім часом, вишиванка стала досить популярним предметом одягу під час проведення важливих і урочистих подій, таких як весілля, ювілеї тощо.

Культивуючи та підтримуючи стародавню традиції вишиванки, нація підтримує зв'язок із своїми прадавніми предками. Пропоновані сорочки нашого виробництва, виготовлені з якісного матеріалу.

Підтримуючи багатовікові українські етнічні традиціЇ, наша фірма пропонує не лише виготовлення та реалізацію вишиванок. Серед пропонованого асортименту нараховується широкий ряд інших українських традиційних виробів, таких як рушники (машинна вишивка та домотканні рушники), нанесення вишивки на будь-які предмети одягу.

Вишита сорочка або вишиванка - з покон віків вважається одним з найбільших культурних надбаннів українського народу. Вишиванка символізує всю красу, багатство, духовну витонченість та історію українського народу. Слава вишиванки розповсюджується далеко за межі України. Неповторна майстерність та техніка виготовленя вишивки, розмаїття орнаментів та візерунків захоплює подих та дивує мальовничістю кольорів та точністю виконання роботи.

Наша фірма пропонує клієнтам купити вишиванки за помірними цінами на будь-який смак. Швейний цех оздоблений сучасним високотехнічним обладнанням, завдяки якому можливе виготовлення будь-яких макетів візерунків та орнаментів на численних виробах та предметах одягу. Ми гарантуємо своєчасні терміни та високу якість виконання роботи.

В нас ви можете замовити та купити вишиванку, яка може бути виготовленна за індивідуальним замовленням клієнта. Оригінал-макет та дизайн малюнку вишивки розробляється нашими дизайнерами, і одразу після завершення робіт підраховується загальна кількість використовуваних кольорів та стежків на предметі - саме це безпосередньо впливає на вартість виробу. Обладнання дозволяє наносити до 12 кольорів на один виріб за раз. За побажанням клієнта, приймаються замовлення на виготовлення вишиванок за власним макетом замовника.

Маючи багаторічний досвід роботи, ми гарантуємо дійсно професійне виготовлення замовлень. Наші менеджери нададуть вам всю необхідну інформацію, а також дадуть відповіді на будь-які ваші питання.

Купити вишиванку Ви можете в нашому інтернет-магазині.