Каталог

Інтернет-магазин вишиванок

інтернет-магазин вишиванокНаш інтернет-магазин вишиванок пропонує широкий асортиментний ряд жіночих, чоловічих та дитячих вишиванок. Пропонуємо виготовлення та реалізацію вишиванок на замовлення за найбільш привабливими цінами. Ми розроблюємо власні ексклюзивні моделі вишиванок – в роботі використовується лише якісний та натуральний матеріал. Для того, щоб максимально задовольнити потреби Замовників, пропонуємо вишиванки в різних цінових категоріях (ціна виробу залежить від матеріалу та безпосередньо від дизайну малюнку).

Останнім часом вишиванка набирає все більшої популярності як в Україні, так і далеко за її межами, і це не дивно - оригінальний, автентичний дизайн, яскраві візерунки – все це надає українській сорочці неповторного зовнішнього вигляду. Історія вишиванки походить корінням у часи сивої давнини, коли наші пращури свято вірували та поважали сили природи. Роль вишиванки не обмежувалась побутовим, функціональним призначенням, а мало більш глибоке символічне значення, а саме слугувала оберегом людини, який захищав її та надавав сил. Вишиванку виготовляли власноруч і приурочували її до певних подій та ритуалів.

Українська вишиванка – один з предметів одягу, який супроводжував людину протягом всього життя. З самого дитинства діточок вдягали у сорочки, а дівчат навчали мистецтва виготовлення та вишивання сорочок. Відтак, молода наречена, готуючи придане, повинна була вишити сорочки нареченому, його батькам, та звичайно ж підготувати власну весільну сорочку, яка після свята обов’язково зберігалась.

Інтернет-магазин вишиванок не лише надає можливість придбати товар, але й замовити власний, індивідуальний макет-проекту, у відповідності з Вашими побажаннями та вимогами. Останнім часом, українська вишиванка набуває більш сучасного вигляду, і це суттєво позначається на дизайні, схемі крою, орнаментах та загальній кольоровій гамі.

Видатні та імениті дизайнери сьогодення, охоче використовують українські мотиви, а саме українську символіку, візерунки та кольори у своїх колекціях, що робить їх насправді колоритними, своєрідними і абсолютно неповторними у своєму стилі.

Купити українську вишиванку Ви можете в нашому інтернет магазині