Каталог

Чоловіча вишиванка

Чоловіча вишиванкаТрадиційна чоловіча вишиванка, виконана в українському народному стилі, є неодмінним предметом одягу, який повинен бути в гардеробі кожного українського чоловіка. Останнім часом вишиванка набирає все більшої популярності. Прадавні українські традиції та звичаї спостерігаються не лише під час свят, але й в одязі також. Не дивлячись на сучасний, динамічний ритм та стиль життя, з величезним розмаїттям та вибором одягу, термін «вишиванка» не став архаїзмом. Навпаки, все більше і більше уваги приділяється відродженню етнічних традицій, ритуалів та звичаїв нашого народу. Все ж таки самобутність народу визначається саме любов’ю та повагою до стародавніх традицій. Сьогодні, вишиванка вже не використовується лише в якості концертного костюму, а є повноправним предметом гардеробу, який залюбки вдягають не лише на національні свята, але під час проведення будь-яких інших важливих заходів, до прикладу весіль, хрестин тощо.

Саме вишиванці, а особливо чоловічій, вдалося поєднати ті стилі, які на перший погляд, важко було з’єднати – чоловіча вишиванка, може використовуватись у якості молодіжного одягу для вечірок і свят, може вдягатись під діловий одяг тощо. Щорічно, на території України проводяться десятки тематичних фестивалів, де особливого колориту та атмосфери додає саме національний стиль та одяг. Під час подібних заходів, ви можете прийти в вишиванці, або ж придбати її там.

Чоловіча вишиванка виконувалась згідно із правилами вишивання подібного виробу. За основу брали натуральний матеріал, а саме льон, який і зараз користується широкою популярністю. Особливе значення мали різноманітні візерунки та орнаменти, а також кольорова гама, в якій виконувався виріб. Кожен колір, кожний мотив виконання стібка являє собою певне значення. Як правило, для чоловічої вишиванки прийнято використовувати червоний колір в поєднанні з чорним.

Швейний цех підприємства обладнаний сучасним високотехнологічним обладнанням, яке дозволяє виконувати широкий спектр послуг із виконання різноманітних вишиванок за індивідуальними проектами. Машинна вишивка чітко та якісно нанесе будь-який візерунок незалежно від рівня складності. Пропонуємо нанесення до 12 кольорів одночасно. Ви можете принести власний візерунок, який ми перенесемо на виріб, або ж наші досвідчені дизайнери та спеціалісти допоможуть Вам розробити оригінальний проект, який повністю буде відповідати всім Вашим побажанням та вимогам.

Ціна вишиванки розраховується в індивідуальному порядку, і залежить безпосередньо від таких факторів:

  • Матеріал
  • Його загальна кількість
  • Розробка дизайну малюнку
  • Кількість нанесених стібків

Купити чоловічу вишиванку Ви можете в нашому інтернет-магазині.